Reference

Celkově jsme byli spokojení, nic nám nechybělo. Výhoda uzavřeného dvorku – soukromí. Milí pronajímatelé, klidná a příjemná lokalita. Hospůdka v blízkosti.

DANA

Milí majitelé a dobré spojení s Prahou. Auto je velkou výhodou. Chata je velmi dobře a stylově zařízená. Cenové ohodnocení odpovídá kvalitě.

Mr. MIGUEL ANGEL R

Chata je velmi pěkně vybavená a stejně tak přístup majitelů byl velmi profesionální.

Daniel C

Náš pobyt na chatě jsem si opravdu užívali. Bylo hezké být v Čechách – navštívit Prahu a Karlovy Vary a večer grilovat. Děkuji

Monica

Naše čtyřčlenná rodina strávila báječné dva týdny v České republice. Chata byla krásná. Přípomínala mi staré časy u babičky. S pronajatým autem jsme navštívili Terezín, Mělník, Plzeň, Konopiště, Kutnou Horu, Karlovy Vary a Nový Bor. Také jsme si prohlídli Prahu, zaparkovali jsme auto a využili městskou hromadnou dopravu. Lucie byla skvělá a čekala na náš nedělní příjezd dlouho do noci.

Donna Prepejchal

Cestovali jsme v počtu jedenácti osob a i přesto jsme si náš pobyt velice užili. Snad jediným ?zklámáním? byly ty dva pokojíčky, z nichž jste museli jít do jídelny venkem. Což ovšem nepřipadá v úvahu pokud cestujete v 6 lidech. Na chatě jsme nalezli více než jsme přepokládali, vše v dobrém stavu a čisté. Mnetěš je velice tichý, ale jsou tam dvě hospody a do centra Prahy jsme dojeli za 30 minut. Lucie je milá a přátelská, můžete se na ni spolehnout pokud budete cokoliv potřebovat.

Massimo Meazza

Byli jsme velice ohromeni ochotou majitelů. Přijeli nás na chatu pozdravit a také se s námi rozloučit. Byli také schopni konverzace v angličtině. Když jsem majitelce napsal textovou zprávu či zatelefonoval, tak vždy ihned reagovala. Chata sama o sobě byla vhodná pro účel naší cesty – vánoční výlet. Nicméně, pokud cestujete v zimě, vezměte v potaz, že je potřeba koupit více dřeva na oheň. Také je potřeba mít auto, jelikož je toto místo velice odlehlé. Místní obchody nebyly přes Vánoční svátky otevřeny, ale Tesco v blízkém Mělníku se zdálo, že nikdy nezavírá. Což pro nás bylo skvělé. Karlštejn byl 25.12. otevřen a mohli jsme tedy absolvovat krásnou prohlídku. Návštěvu tohoto místa vřele doporučujeme. Je tam také mnoho obchodů, které si můžete projít. Také na nás velmi zapůsobila sauna, která se v chatě nachází a také DVD přehrávač. Děkujeme majitelům za tak příjemné přijetí.

Pan B. s přáteli

Na chatě Lucie jsme prožili skvělé chvíle. Mohu vřele doporučit těm, kteří si rádi pospí a odpočinou ve velmi klidném prostředí. Chata se nachází chvíli od centra Prahy, a to ve velmi příjemném prostředí. Obtížné pro nás bylo najít cestu, když jsme odbočili doleva z hlavní silnice a blížili se k vesnici – to mohlo být velmi klamavé, především v noci. Tady je rada: otevřete si Google Earth a podívejte se na křižovatku o souřadnicích 50,18´40.04´´N a 14,18´55.96´E. Jedna chyba a můžete si najet spoustu kilometrů.

Flavio Florence

Moje žena, 2 děti a já jsem prožili skvělý pobyt v České republice. Ačkoli náš let z Londýna do Prahy byl opožděn o 2 dny, majitelé chaty (Lucie a Michal) s námi zůstali v kontaktu přes internet a poskytli nám mapy a instrukce jak bychom jsme si mohli vyzvednout klíče od chaty z jejich bytu v Praze. Chata byla velmi pohodlná, čistá a dobře udržovaná. Nepostrádali jsme žádná příslušenství. Chata se nachází v malé tiché vesničce 30 km severovýchodně od Prahy. Cesta z Prahy trvá 20 minut. Prostředí, ve kterém se nachází, je ideální nejen pro poznání Prahy, ale také pro poznávání krásné okolní krajiny nebo spousty malých měst jako je Mělník. Pro ty, kteří rádi nakupují, je pouze 15 minut autem obchodní centrum Letňany na okraji Prahy. Celkově jsme se měli opravdu báječně a víme, že jsme ještě zdaleka vše v okolí nenavštívili.

Keith Martin

Hezke prostredi na klidnem miste pod horou Říp.

Martin Simo

Příjemná majitelka, prostorné ubytování, doporučuji!

Jan Novotný

Velmi pěkné a upravené místo k pobytu. Ubytování dobré, dostatek vybavení pro děti. Chata je velmi blízko hory Říp a je nedaleko Roudnice nad Labem a Mělníka. Náš pobyt jsme si velmi užili. Komunikace s majitelem byla skvělá…

Lajos András Szénási

...TATO RODINNÁ CHATA SE NACHÁZÍ NA ÚPATÍ ZNÁMÉ HORY ŘÍP, KDE JE KRÁSNÝ VÝHLED NA OKOLÍ.

Kontakty

This site is registered on wpml.org as a development site.